Nové pokoje

Hotel Ondráš prošel v posledních letech příjemnou změnou a to 70% rekonstrukcí pokojů a sociálního zařízení. Dnes se můžete ubytovat v nových pokojích, ze kterých na Vás dýchne vůně novoty. Pokoje byly kompletně předělány včetně nových koupelen.

Skvělá kuchyně

Hotelová restaurace nabízí rafinovanou, vyváženou kuchyni. Šéfkuchař upřednostňuje čerstvé produkty, kvalitní jídlo a profesionální přístup. Od měsíce listopadu 2015 Vám jídlo připraví rodilý kuchař z Brazílie.

Nové apartmány

Pro naše hosty jsme připravili novinku v podobě hydromasážníách van ve 2 nových apartmánech. Teď si můžete dopřát hydromasáž a příjemnou relaxaci ve vyhřáté vodě. (ilustrační foto)

 

Program města Zlín

brezen_2018.pdf

O hotelu

Kapacita hotelu je 26 pokojů s 53 lůžky, z toho dva apartmány. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí. Hotel Ondráš se nachází v jedinečné poloze v samém centru města Zlína. V blízkosti hotelu se nachází městské divadlo, náměstí s radnicí, bowling centrum, obchody a nákupní centra. Ulice Kvítková, kde se hotel Ondráš nachází, je ve Zlíně hlavní tepnou zábavy s mnoha restauracemi, bary, kluby, hernami a obchody.

Original Czech Pub

Nová restaurace, bar, kavárna -  jedním slovem PUB najdete v našem hotelu, jedna z nejpěknějších hospůdek v kraji vám jistě zpříjemní pobyt u nás. více >>

Najdete nás i na Facebooku

Taxi služba

Přepravu osob lze zajistit u 1.taxi telefonicky na 776 776 737 nebo e-mailem: prvnitaxi(at)seznam.cz

 

 

 

Golf pro relaxaci a odpočinek

Pro ubytované hosty nově nabízíme výuku golfu. Cena bude stanovena po vzájemné dohodě a závisí od Vašich požadavků. Objednávky přijímáme pouze po předchozí domluvě (tel. 725 606 607).

- Individuální  lekce golfu pro dospělé i děti

- Hra na hřišti s golfovým průvodcem

- Osvědčení pro hru na hřišti (dříve Zelená karta)

- Rozbor golfové hry

- Poradenství v oblasti výběru golfového vybavení

 

hotel v srdci Zlína

Hotel Ondráš pro svou dobrou polohu a tradici patří k nejznámějším a nejvyhledávanějším hotelům ve Zlíně.

Chcete zrušit odebírání novinek?

Zadejte e-mailovou adresu na kterou vám novinky zasíláme a my vám zašleme na tento e-mail odkaz pro ukončení odběru.

CZEN