New rooms

The Ondras Hotel has rekonstructed 70% of its capacity. You can stay in the new or half reconstructed rooms. The reconstruction insludes the modernization of the hotel rooms and bathrooms. Some rooms are fully reconstructed, some has only new furniture and non-reconstructed bathroom.

World cuisine

We prepare a new menu card for spring season. Our kitchen does the best world known meals, special salads and salads sauces of high quality.

New apartment

...

 

[Translate to Anglicky:] O hotelu

[Translate to Anglicky:] Kapacita hotelu je 26 pokojů s 53 lůžky, z toho dva apartmány. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí. Hotel Ondráš se nachází v jedinečné poloze v samém centru města Zlína. V blízkosti hotelu se nachází městské divadlo, náměstí s radnicí, bowling centrum, obchody a nákupní centra. Ulice Kvítková, kde se hotel Ondráš nachází, je ve Zlíně hlavní tepnou zábavy s mnoha restauracemi, bary, kluby, hernami a obchody.

 

Do you wish to update or terminate your subscription?

Enter the email address by which you originally subscribed and we will send to your mailbox links to the update and termination pages of your subscription

CZEN